Co roku 3 maja w naszej szkole obchodzimy uroczyście święto narodowe pamiętając, że był to dzień jedności narodowej i niezwykła próba ratowania naszego państwa przed rozbiorami.

Wszyscy uczniowie dla uczczenia tego faktu przyszli do szkoły w strojach galowych i przygotowali uroczystość szkolną, której celem było krzewienie patriotyzmu poprzez poznawanie naszej historii.

Nad kolejnymi etapami przygotowań czuwali nauczyciele: p. mgr Michał Jaśniewicz, p. mgr Izabela Woszczek, p. mgr Wioletta Bilska i p. mgr Violetta Smoczyńska.

Duże wyrazy uznania należą się uczniom, którzy włożyli wiele pracy w dbałość o wysoki poziom artystyczny prezentowanego programu.

Do udziału w apelu zaprosiliśmy Radę Rodziców, a gościem honorowym była p. mgr Anna Hudzińska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kaliszu.

Miejsce wykonania: S.P. Godziesze Wielkie
Data wykonania: 3.05.2012