23 czerwca 2017 w naszej Szkole Podstawowej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016-2017. Jak zwykle uroczystość miała podniosły charakter, w której licznie uczestniczyli rodzice, zaproszeni goście oraz oczywiście nauczyciele, uczennice i uczniowie naszej szkoły. Zakończenie roku szkolnego to czas, który dostarcza wiele emocji uczniom, nauczycielom i rodzicom. Po roku ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli niezwykle miło jest obserwować radość dzieci podczas odbierania swoich cenzurek, nagród i wyróżnień, z czego dumni są rodzice ale również w nie mniejszym stopniu wychowawcy i nauczyciele. Bardzo emocjonalną chwilą było podziękowanie za lata ciężkiej i oddanej szkole i uczniom pracy, dwóm paniom nauczycielkom odchodzącym na emeryturę. Pani Elżbieta Kostera i pani Jadwiga Woźniak-Drużbiak były ogromnie wzruszone podczas przekazywania im szczerych podziękowań oraz kwiatów. Bardzo w tym miejscu naszym paniom nauczycielkom raz jeszcze dziękujemy!

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Szkoła Podstawowa Godziesze Wielkie
Data wykonania: 23.06.2017
Kategoria: Foto

Komentarze są wyłączone.