Czwarta edycja odbywającego się w na terenie Publicznego Przedszkola w Godzieszach Wielkich Konkursu Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie” miała miejsce 14 czerwca 2017. Tegoroczna edycja przyniosła jak zawsze ogromną ilość wrażeń i dostarczyła niezwykłych doznań artystycznych. Dzieci z kilku sąsiednich gmin zaprezentowały się w programach artystycznych przygotowanych pod kierunkiem swoich pań nauczycielek. Poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy i ogromnie się cieszymy, że inicjatywa artystyczna o takim poziomie ma miejsce na naszym terenie. Bardzo dziękujemy wszystkim występującym dziecięcym artystom i ich opiekunkom i od razu zapraszamy ponownie za rok. Zapraszamy także do zapoznania się z relacją fotograficzną z konkursu.

Miejsce wykonania: Publiczne Przedszkole w Godzieszach Wielkich
Data wykonania: 14.06.2017