2 października 2016 Mistrzostwom Polski w Kolarstwie Szosowym rozgrywanym na terenie naszej Gminy towarzyszyły zabawy sportowe, wyścigi rowerowe i biegi dla dzieci i dorosłych.

Wszyscy zainteresowani zgromadzili się na Rynku wokół budynku „Starej Gminy”. Młodych adeptów kolarstwa prowadził Krzysztof Perz, trener szkółki kolarskiej UKS „Zefir” przy aktywnym wsparciu wielokrotnego medalisty w kolarstwie szosowym Włodzimierza Gilickiego.Nad całością organizacji czuwali prezes UKS „Zefir” pan Henryk Strzelecki wraz z grupą nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, gdzie szczególnymi zdolnościami konferansjera wykazała się pani Agnieszka Klofik.

Uczniowie wraz z Rodzicami i Opiekunami oraz nauczyciele naszej szkoły wykazali się wieloma talentami sportowymi i organizatorskimi. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z tej imprezy.

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Rynek Główny, Godziesze Wielkie
Data wykonania: 2 października 2016
Kategoria: Foto, Foto

Komentarze są wyłączone.