6 maja 2016 w Ośrodku Szwacin w Godzieszach Wielkich odbyły się kolejne Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Przełajowym.

W tegorocznej edycji mistrzostw pod hasłem „Szukamy Następców Olimpijczyków” udział wzięło wiele uczestniczek i uczestników z wielkopolskich szkół podstawowych, klubów i miejscowości. Między innymi z Godziesz Wielkich, Woli Droszewskiej, Biskupic Zabarycznych, Marszałek, Stawu, Ostrowa Wlkp., Koźminka, Biadek, Moskurni, Kalisza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice należący do Grupy Kolarskiej UKS „Zefir” trenowani przez trenera Krzysztofa Perza. Uroczystość wręczenia nagród i medali zwycięzcom odbyła się z udziałem obecnych, zaproszonych gości wójta Gminy Godziesze Wielkie Pana Józefa Podłużnego, członkini Zarządu Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego Pani Marzeny Wodzińskiej, prezesa Wielkopolskiego Związku Kolarskiego Pana Lucjusza Wasilewskiego oraz głównego organizatora prezesa Grupy Kolarskiej „Zefir” Pana Henryka Strzeleckiego. Opiekunami merytorycznymi startujących uczennic i uczniów byli także nauczyciele z naszej Szkoły Podstawowej A. Noculak, E. Wlazły, A. Klofik i R. Kurzajczyk.  Poniżej prezentujemy całą klasyfikację i uzyskane wyniki we wszystkich kategoriach oraz relację fotograficzną z przebiegu mistrzostw. Zapraszamy do oglądania!

Wyniki

Relacja fotograficzna

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Ośrodek Szwacin Godziesze Wielkie
Data wykonania: 06.05.2016
Kategoria: Foto

Komentarze są wyłączone.