Zgodnie z naszą tradycją już po raz czwarty 4 czerwca 2016r. spotkali się rodzice, dzieci i pracownicy Zespołu Szkół nr 1 W Godzieszach Wielkich, aby wspólnie spędzić popołudnie, lepiej poznać szkołę i przedszkole i w praktyce realizować ideę współodpowiedzialności za wychowanie i edukację.
Oprócz zdrowych przekąsek i domowego ciasta KGW z Saczyna przygotowało swoje stoisko, którego hitem okazały się babeczki z dżemem marchwiowo-pomarańczowym i pasta z soczewicy.
Na zewnątrz czekało mnóstwo zjeżdżalni, drabinek wspinaczkowych, karuzela, symulator dachowania. Cieszyły się one ogromna popularnością !
Oprócz tego odbywały się zawody sportowe, konkursy plastyczne, zabawy wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz przeprowadzano ciekawe eksperymenty m. in. jak kula zamienia się w ciecz? A może to nauczycielki zamieniały się w czarodziejki ? Jak corocznie wielkim powodzeniem cieszył się salon piękności, z którego wychodziły dzieci „nie do poznania”
Po raz pierwszy dla dzieci wystąpili we wspólnym przedstawieniu rodzice i nauczyciele. To było prawdziwe zaskoczenie ! Wymagający dorośli na scenie w zupełnie innych rolach, wywoływali życzliwy uśmiech i otrzymali wiele braw. (zobacz)
Prawdziwą konkurencją dla ich teatralnych umiejętności stał się występ teatralny przedszkolaków o zdrowym stylu życia i odżywianiu. To właśnie od nich publiczność otrzymała wiatraczki z napisem „nie pal”
W tym dniu każdy mógł zwiedzić nasze przedszkole i szkołę i poczuć atmosferę towarzysząca dzieciom w procesie edukacyjno- wychowawczo- opiekuńczym. Zapraszamy jak zwykle za rok !
Te działania były możliwe dzięki naszym sponsorom, którym wyrażamy ogromne podziękowania za wsparcie na rzecz rozwijania współpracy w naszym lokalnym środowisku. Bez Was wiele rzeczy nie byłoby możliwych!
DZIĘKUJEMY,
Fundacji Orlen „Dar Serca”
Cukierni i piekarni „ Joanna” z Godziesz Wielkich
Panu Jackowi Piotrowskiemu lekarzowi medycyny z Godziesz Wielkich
Zakładowi Wędliniarskiemu „Fiderkiewicz” z Kalisza
Urzędowi Pracy z Kalisza
Firmie „Admat” z Nowych Skalmierzyc
Firmie Coca- Cola -oddział w Kaliszu
Firmie Chiquita- oddział w Gdańsku
Firmie „Matex” – Jacek Raniś z Borku
Wszystkim wspaniałym Rodzicom z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z festynu.

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich
Data wykonania: 04.06.2016
Kategoria: Foto, Foto

Komentarze są wyłączone.