30 maja 2015 roku o godzinie 15:00 na placu przy Zespole Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich rozpoczął się III festyn „Rodzinnie, zdrowo i wesoło”. Wszystkich uczestników zabawy znanymi szlagierami muzycznymi witała świetna Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich.
Atrakcji dzieciom dostarczali animatorzy na czele z Myszką Miki, organizując wiele zabaw i konkursów. Powodzeniem cieszyła się jazda konna, pobyt na zamku i powietrznej poduszce. Uczniowie rozwijali swoje talenty podczas warsztatów rzeźbiarskich i licznych konkursów plastycznych i sportowych.
Jak zwykle Publiczne Przedszkole w Godzieszach Wielkich otworzyło swoje podwoje dla najmłodszych i ich rodziców. Była możliwość zwiedzania sal i zabawy oraz poznania nauczycieli przedszkola.
W świetlicy szkolnej i stołówce przedszkolnej na rodziców czekało pyszne ciasto, kawa i herbata.
Zdrową żywność promowała i zapraszała do degustacji szkolna stołówka, urocze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Saczyn” oraz Stowarzyszenia „Jak w rodzinie” z Godziesz Wielkich. Pani Halina Modławska z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego dzieliła się przepisami i pomysłami – jak łatwo, szybko i zdrowo przygotować posiłki.
Natomiast Pan Rafał Oganiaczyk właściciel szkoły „Reddog” zaprezentował umiejętności swoich psich pupili. Z pewnością kilka godzieskich piesków zostanie objętych tresurą, bo widzieliśmy niezwykłe efekty pracy p. Rafała.
Był to także czas spotkań z nauczycielami i prezentacji „Dzieci – Rodzicom”.

Ogromne zaangażowanie Rodziców w przygotowanie festynu oraz środowiskowych organizacji społecznych, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich to dowód na to, że Wszystkim zależy na właściwej edukacji i wychowaniu dla przyszłości naszej Ojczyzny.

Galeria zawiera 7 podstron!

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich
Data wykonania: 30.05.2015
Kategoria: Foto, Foto

Komentarze są wyłączone.