W niezwykle radosny sposób obchodziliśmy w naszej gminie Święto Niepodległości. Wójt Gminy Godziesze Wielkie Józef Podłużny zaprosił Wszystkich mieszkańców do posadzenia dębu – drzewka symbolu niepodległej Polski. Brali w tym udział zarówno seniorzy jak i najmłodsze dzieci ze szkół i przedszkoli. Natomiast w naszej szkole 10 listopada odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy V b pod kierunkiem p. Agaty Gawełek oraz p. Izy Woszczek opiekunki chóru szkolnego. Uroczysty charakter spotkania podkreślały także stroje galowe wszystkich uczniów. Nie ma chyba wśród nas nikogo, kto nie wiedziałby, dlaczego tak ważny jest dzień 11 listopada.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Rynek główny, Godziesze Wielkie
Data wykonania: 11.11.2014
Kategoria: Foto

Komentarze są wyłączone.