29 października 2013 r. odbyła się w naszej szkole zabawa halloweenowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz dzieci 5 i 6- letnie z naszego przedszkola, które już w przyszłym roku szkolnym dołączą do naszej szkolnej społeczności.

Uczestnicy zabawy mogli wziąć udział w zabawach sprawnościowych takich jak np. wyścig z okiem, taniec na miotle, robienie pajęczyny. Inna zabawa polegała na robieniu mumii z papieru toaletowego przez dwóch reprezentantów z każdej grupy oraz klasy. Radości i uśmiechów było co niemiara. Dużo wrażeń przyniosła „jazda na duchu podczas której dzieci mogły ścigać się w przejażdżce nie z tej ziemi. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Impreza przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Dzieci nie musiały mieć strasznych kostiumów, mile wdziane były stroje księżniczek, postaci z bajek.

W ramach zabawy zorganizowano także konkurs plastyczny „Halloweenowe straszydło” oraz konkurs na „Najciekawszy lampion z dyni” Uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością. W nagrodę każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom. Prace plastyczne i lampiony z dyń stanowiły tego dnia przepiękną dekorację naszej szkoły. Zabawa została zorganizowana przez panią J. Cuper we współpracy z wychowawcami grup przedszkolnych oraz klas I-III.

Na zakończenie każda grupa i klasa w podziękowaniu za wspólną zabawę otrzymała dyplom, a każdy uczestnik zabawy otrzymał drobny upominek -naklejkę w kształcie halloweenowej dyni. Panie porwały do zabawy wszystkie dzieci i nie było chyba żadnego znudzonego maluszka. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Oto relacja fotograficzna z tej zabawy.

 

 

 

 

 

 

 

Strona www: Nie dostępne
Miejsce wykonania: Szkoła Podstawowa
Data wykonania: 29.10.2013
Kategoria: Foto, Foto

Komentarze są wyłączone.