23 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny o „Pióro Wójta Gminy Godziesze Wielkie”. Uczestniczyli w nim najlepsi reprezentanci szkół naszej Gminy – uczniowie kl. I-III. Poziom konkursu był bardzo wyrównany , wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Najlepsza okazała się uczennica z Woli Droszewskiej Martyna Strzyż, II miejsce zajęła Weronika Bartoszek, a III miejsce należało do Michała Marka. Wójt Gminy mgr Józef Podłużny ufundował wspaniałe nagrody, w tym nagrodę główną – pióro. Wręczając nagrody, wyraził słowa uznania dla uczniów za ich dbałość o piękno ojczystego języka. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ! Nad prawidłowym przygotowaniem i przebiegiem konkursu czuwały panie: Maria Filipczak i Marzena Lenartowicz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Miejsce wykonania: Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich
Data wykonania: 23.05.2013