DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „SŁONECZKA”

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”
Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.
Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do przedszkola z okazji ich Święta, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość. Dzielne przedszkolaki zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiele pięknych wierszy.
Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla swoich Babć i Dziadków. Na zakończenie wszystkie „Słoneczka” przy akompaniamencie starszych kolegów, uczniów godzieskiego  gimnazjum zaśpiewały specjalnie dla dziadków gromkie STO LAT
Po zakończeniu uroczystości dzieci wręczyły miłym gościom upominki wykonane przy pomocy nauczyciela i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Miejsce wykonania: Przedszkole Godziesze
Data wykonania: 1/2012