Zajęcia otwarte dla rodziców „ W świątecznym nastroju” w grupie dzieci 3 – letnich

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia jest to okres bardzo radosny w życiu każdego człowieka. Aby ten czas był przyjemniejszy dnia 21 grudnia w grupie Jagódek zapanował świąteczny nastrój, odbyło  się spotkanie z udziałem rodziców.

Zajęcia miały przybliżyć dzieciom tradycję świąt Bożego Narodzenia jak i wzmocnić więzi emocjonalne w grupie przedszkolnej i gronie rodzinnym.

Dzieci podejmując aktywność zabawową i zadaniową zaprezentowały przed rodzicami swoje umiejętności zgodnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej.

W czasie zajęć była też możliwość wykazania się twórczą inwencją i plastyczną pomysłowością, dzieci wspólnie z rodzicami dekorowały słodkie pierniczki. Zajęcia dały dzieciom dużo satysfakcji.

Opr. A. Knop

Miejsce wykonania: Przedszkole Godziesze