ZABAWA KARNAWAŁOWA

5 stycznia  odbyła się zabawa karnawałowa w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego upragnionego dnia. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły tańce. Zobaczyliśmy dzieci w pięknych i wymyślnych strojach. Zabawę uatrakcyjnił klaun oraz uwielbiana przez dzieci Myszka Miki. Muzyka i tańce przeplatane były krótkimi konkursami. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Wszyscy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa była na 102. W organizacji zabawy bardzo nas wspomogli uczniowie działający w wolontariacie  z Zespołu Szkół nr 2 w Godzieszach Wielkich, za co im serdecznie dziękujemy.

Opr. nauczyciele przedszkola

Miejsce wykonania: Przedszkole